Vinkelvilla beliggende på 911 kvm stor grund.
Villaen er opført i 1969 og er løbende vedligeholdt. Der er bla. nyere tag, ligesom der er plast termo vinduer.
Villaen har en spændende indretning. Du kommer ind i bryggerset, videre til køkken med god spiseplads, og videre derfra er der stor dejlig lukket terrasse.
Der er pænt badeværelse, pulterrum, 2 værelser, stort soveværelse samt kontor og gæstetoilet.
Lys og dejlig vinkelstue med udsigt til bl.a. kirken.
Herudover er der carport og meget stort værksted/hobbyrum, brændeskur mv.
Her der der mange muligheder for den lille virksomhed eller hobbymanden.
Ydermere oplyser sælger, at ejendommen er tilmeldt til fjernvarmetilslutning, således at der er mulighed for at blive koblet på fjernvarmen hurtigst muligt, når det kommer til Nors.
Forhør nærmere hos Nybolig Thisted.
Når du træder ind i en ny fase af livet, stiller det ofte nye krav til dit hjem. Har familien fået vokseværk eller er ungerne for længst flyttet ud og børneværelserne blevet til pulterrum?
Vi har samlet en masse tips og idéer, som kan hjælpe dig og give dig tryghed, når du tager hul på et nyt kapitel.