Området: Dette flotte og eftertragtede Modern 6 fritidshus er beliggende midt i det kommende Lalandia. Huset er beliggende i gåafstand til den kommende centerbygning, indkøb, spisesteder m.v. samt Vesterhavet.
Boligen: Dette Fritidshus er tegnet af arkitekterne Bay Arch. Med 3 værelser, køkken/alrum, hyggelig stue samt godt badeværelse, er huset meget velegnet til udlejning og eget brug. Der er et flot lysindfald fra de store vinduespartier ud mod en overdækket terrasse. Dette fritidshus er opført som et dobbelthus og har samlet 2 gode terrasser. Der er tilkøbt varmepumpe til huset.
Velkommen indenfor: Hyggelig opholdsstue. Dejligt lyst køkken/alrum med udgang til delvis sydvendt overdækket terrasse. Flot badeværelse med hvid sanitet, bruseafdeling samt vaskemaskine og tørretumbler. 3 gode værelser. Entre. Der er gulvvarme i entre, badeværelse samt køkken/alrum og stue.
Endvidere er der godt udhus til cykler, golf udstyr m.v.
Udlejning: Der foreligger udlejningsaftale med Lalandia. Huset har en estimeret lejeindtægt til ejer på 125.000 + forbrug.
Når du træder ind i en ny fase af livet, stiller det ofte nye krav til dit hjem. Har familien fået vokseværk eller er ungerne for længst flyttet ud og børneværelserne blevet til pulterrum?
Vi har samlet en masse tips og idéer, som kan hjælpe dig og give dig tryghed, når du tager hul på et nyt kapitel.