Fantastisk ejendom i Hulsig med en smuk udsigt over de åbne marker og den skønne natur. Ejendommen er særdeles velholdt med en spændende indretning og mange flotte detaljer.
Et hus hvor livet leves i pagt med naturen på de omkransende store terrasser og hvor alle døre kan skydes fra så inde og ude går i et, hvorfra solen altid kan nydes fra morgen til aften.
Ejendommen har mange anvendelsesmulighed - og kan opdeles således at flere familier kan benytte huset samtidigt.
Ejendommen indeholder: Hall, stort køkken/alrum og viktualierum, stor udsigtsstue m/ opgang til åbent kontor med udsigt til havet, gæstetoilet, master bedroom med tilhørende walk inn og eget badeværelse. Huset har endvidere en integreret gæsteafdeling som er indeholdende: Alrum med tilhørende køkken og 4 gode værelser - endvidere er der badeværelse.
Der forefindes et garageanlæg hvori der er et integreret anneks.
Her er tale om en kvalitets ejendom - beliggende i den skønne natur i Hulsig.
Hør nærmere hos Nybolig Skagen.......
Når du træder ind i en ny fase af livet, stiller det ofte nye krav til dit hjem. Har familien fået vokseværk eller er ungerne for længst flyttet ud og børneværelserne blevet til pulterrum?
Vi har samlet en masse tips og idéer, som kan hjælpe dig og give dig tryghed, når du tager hul på et nyt kapitel.